Seryjne Audi RS e-tron GT mu nie wystarczyło. Za egzemplarzem Polaka ogląda się każdy (wideo)

Już seryjne Audi RS E-Tron GT robi wrażenie na drodze. Nieprzeciętna linia, bardzo niska sylwetka, oraz oczywiście bardzo wydajny napęd czynią go jednym z atrakcyjniejszych elektryków w ofercie.

Jeden z Polaków postanowił już zmodyfikować swój egzemplarz. Styl jest oczywiście kwestią gustu, ale według nas teraz to auto wygląda jeszcze lepiej.

Polak nie miał funduszy na Bugatti. Kupił Audi RS6 i zrobił z niego potwora! 1001 KM (wideo)

Zastosowano tu zawieszenie pneumatyczne marki KW, karoserię oklejono matową folią, a w nadkolach pojawiły się 22-calowe felgi Turismo. Co ciekawe, zostały one zaprojektowane przez samego właściciela.

Na nadwoziu pojawiło się też kilka dokładek firmy Maxton, które dodały jeszcze więcej rasowego charakteru. Całość robi naprawdę niezłe wrażenie.

Jeśli chodzi o napęd, tutaj nie były wymagane żadne zmiany. Silniki elektryczne generują łącznie 646 koni mechanicznych oraz 830 niutonometrów momentu obrotowego.

Polak już zdążył zmodyfikować swoje nowe Audi RS3. “Tak powinno wyglądać w serii” (wideo)

Producent zapewnia przyspieszenie do 100 km/h w 3,3 sekundy, ale autorom nagrania udało się uzyskać dużo lepszy wynik. Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie do 250 km/h.