Przekonał żonę, że Porsche 911 to praktyczne auto. Całą rodziną jeżdżą nim na wakacje (wideo)

Porsche 911 to samochód, który ma dawać najwięcej przyjemności przede wszystkim kierowcy. Nie można o nim powiedzieć, że jest bardzo praktycznym autem.

Wewnątrz wygodnie zasiądą dwie osoby, plus ewentualnie dwójka dzieci. Bagaż możesz pomieścić jedynie w niewielkim „schowku” pod maską. Długa wycieczka z całą rodziną nie wchodzi zatem w grę.

Ferrari SF90 nie należy do praktycznych aut. On znalazł sposób na niewielki bagażnik (wideo)

Czy aby na pewno? Jak to się mówi, dla chcącego nic trudnego. Bohater załączonego nagrania wideo jest doskonałym przykładem na to, że wszystko jest możliwe.

Właściciel zielonego Porsche 911 uwielbia jeździć swoim autem. Kocha też jednak swoją rodzinę, więc wymyślił w jaki sposób połączyć wszystko w całość.

Od dłuższego czasu bez najmniejszego problemu podróżuje po Europie 4-osobową paczką, korzystając wyłącznie ze swojej 911. Jest to bardzo ciekawie zmodyfikowany egzemplarz wersji Turbo.

Właściciel postanowił wymienić kilka elementów karoserii, na te znane z bardziej wyczynowej odmianie 911 GT3 RS. Dodało mu to jeszcze więcej uroku.

Największe wrażenie robi jednak bagażnik dachowy, który połączono ze specjalnie wykonanym tylnym skrzydłem. W ten sposób nie ma już problemu z zabraniem sporej ilości bagażu w podróż.

Audi RS6 z boxem dachowym idealnym autem na ferie zimowe. Szybko dojedziesz w góry (wideo)

Porsche 911 Turbo generacji 991.2 napędzane jest 3.8 litrowym silnikiem B6 o mocy 540 koni mechanicznych. Przekazywanie tego na wszystkie cztery koła pozwala na przyspieszenie od 0 do 100 km/h w równe 3 sekundy.