Potworny wypadek na Krecie. „Kierowca pędził 155 km/h i uderzył w filar wiaduktu”

Przekroczenie prędkości na drodze szybkiego ruchu, nawet nieznaczne, może zakończyć się tragicznie. Z Krety napłynęły do nas dramatyczne zdjęcia pokazujące zniszczonego pickupa.

Jego kierowca pędził z prędkością około 155 km/h i w pewnym momencie wypadł z trasy. Nie są jeszcze znane przyczyny, ale niestety wiemy, jakie były skutki.

Grubo przesadził z prędkością. Policjanci skrócili jego “wakacje z Lamborghini” o dwa tygodnie

Auto uderzyło w betonowe filary wiaduktu, i zostało dosłownie zmiażdżone. Wewnątrz podróżowało trzech mężczyzn i niestety jeden z nich, 29-letni palestyński uchodźca zginął na miejscu.

33-letni kierowca oraz 26-letni pasażer przebywają obecnie w szpitalu, a ich stan jest bardzo poważny. Obaj mają liczne złamania, jeden z nich ma obite płuca, a drugi pękniętą śledzionę.

Wypadek pickup
Wypadek pickup

Zdjęcia zostały wykonane przez prezesa Ochotniczego Stowarzyszenia Zapobiegania Wypadkom Drogowym. Mają one nam dać do myślenia i rozbudzić wyobraźnię.

Elektryczna Kia EV6 stanęła w płomieniach po uderzeniu w betonowe barierki (wideo)

Być może przypominając sobie ten roztrzaskany samochód zdejmiemy nogę z gazu. Jest to szczególnie ważne podczas wakacyjnych wyjazdów, gdzie zazwyczaj w aucie podróżujemy całą rodziną.