Policyjny pościg ulicami Pragi. Za kierownicą BMW 21-letnia kobieta bez prawa jazdy (wideo)

Często podczas standardowego patrolowania okolicy, policjanci zauważają dziwnie zachowującego się kierowcę. Niestety, nie zawsze szybko udaje się go zatrzymać do kontroli.

Funkcjonariusze od czasu do czasu są zmuszeni wszcząć pościg za osobą, która nie reaguje na sygnały świetlne i dźwiękowe. Właśnie pojawiło się nagranie z pościgu za BMW na ulicach czeskiej Pragi.

Chciał się szybko “dorobić” i zawinął kurierowi busa. Policyjny pościg ulicami Tczewa (wideo)

Wszystko zaczęło się od przejechania starą Serią 7 na czerwonym świetle. Funkcjonariusze mieli zamiar zatrzymać i ukarać za to przewinienie kierowcę BMW.

Niestety, trzeba było rozpocząć pościg, gdyż pirat drogowy nie miał ochoty na rozmowę z policjantami. Udało się go schwytać dopiero po kilku minutach.

Jak się okazało, za kółkiem siedziała 21-letnia kobieta bez uprawnień. Miała ona na swoim koncie aż trzy zakazy prowadzenia pojazdów, a dodatkowo, jej srebrne BMW nie posiadało ważnego ubezpieczenia.

Policyjny pościg za motocyklistą bez prawka po Bydgoszczy. „Uciekał, bo spanikował” (wideo)

Teraz młoda dziewczyna trafi przed sąd. Odpowie za popełnienie przestępstwa, co najprawdopodobniej nie zakończy się łagodną karą. Bardzo możliwe, że trafi do więzienia.