Pirat z Mercedesa ignoruje wszystkie przepisy. “Zabrać prawko, nim dojdzie tragedii” (wideo)

Każdy pieszy, wchodzący na przejście przy zielonym świetle, powinien czuć się w stu procentach bezpiecznie. Niestety, nie zawsze jest to takie oczywiste i należy zawsze być ostrożnym.

Jednym z przykładów może być sytuacja zaprezentowana na załączonym nagraniu wideo. Kierowca Mercedesa-Benz Klasy A dość mocno nie ogarniał tego, co się dzieje dookoła.

Dostawca na skuterze ma gdzieś pieszych na pasach. “Bo dobra pizza, to gorąca pizza” (wideo)

Nie dość, że pędził pasem przeznaczonych dla ruchu autobusowego, to jeszcze nie zwrócił uwagi na sygnalizację. Przejechał przez przejście dla pieszych mimo czerwonego światła.

Dosłownie w ostatnim momencie zauważył wchodzącą na pasy młodą kobietę i na szczęście zdążył odbić w lewo. Piesza była w ogromnym szoku, zupełnie się tego nie spodziewała.

W tym przypadku na szczęście nikomu nic się nie stało, ale do tragedii było naprawdę blisko. Uważajmy na siebie, nawet jeśli mamy zielone światło, nigdy nie wiemy czy nie trafimy na podobnego wariata.

Horror na przejściu dla pieszych. Kierowca Toyoty Yaris ominął kobietę na milimetry (wideo)

Mamy nadzieję, że autor nagrania zgłosił film na policję. Funkcjonariusze z pewnością chętnie zidentyfikują kierowcę i wymierzą mu odpowiednią karę.