Otworzył drzwi i zdziwiony, że auto jest szersze. Na nic asysta kumpla na dachu McLarena (wideo)

W sieci od czasu do czasu pojawiają się nagrania, które nie do końca jesteśmy w stanie zrozumieć. Zachowanie ich bohaterów pozostawia wiele pytań, często bez odpowiedzi.

Tym razem znowu mamy do czynienia z czymś podobnym. W kadrze widzimy brytyjski supersamochód w postaci McLarena 720S, ale w bardzo dziwnej sytuacji.

Przez nieuwagę zarysowała Bugatti za 8 mln zł. Uśmiechnęła się i pojechała dalej (wideo)

Na jego dachu stoi mężczyzna, a osoba za kółkiem próbuje wjechać na chodnik otoczony żywopłotem. Dodatkowo samochód porusza się z otwartymi drzwiami.

To właśnie ten ostatni element spowodował, że doszło do małej „tragedii”. Kierowca nie spodziewał się, że z otwartymi drzwiami samochód jest dużo szerszy.

McLaren 720S
McLaren 720S

Najzwyczajniej w świecie nie zmieścił się między krzakami i „przeszorował” lakierem po gałęziach. Jak widać, pieniędzmi nie zawsze da się kupić inteligencję.

McLaren 720S to jeden z szybszych samochodów na świecie. 4.0 litrowy silnik V8 generuje moc 720 koni mechanicznych oraz moment obrotowy 770 niutonometrów.

Użyli drzwi jak skrzydeł. Nikt nie podejrzewał, że McLaren 720S potrafi latać jak ptak! (wideo)

Jest on w stanie osiągnąć prędkość 100 km/h w czasie 2,9 sekundy. Wciskając gaz do dechy, na odpowiednio długiej prostej, będziesz mógł się rozpędzić aż do 341 km/h.