On się nie przejmuje inflacją. Samo zbudowanie garażu pod tą willą pochłonęło 19 mln zł (wideo)

Inflacja szaleje i większości z nas żyje się coraz ciężej. Nie wszyscy jednak mają tego typu problemy. Rynek produktów luksusowych na świecie ma się paradoksalnie jeszcze lepiej.

Ceny mieszkań i domów rosną, ale są też oczywiście osoby, które potrafią wydać na swoje „cztery kąty” potężną gotówkę. Jednym z przykładów niech jest nieruchomość z Dubaju, którą zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Zaparkował Forda wyżej, niż latają samoloty. Mieszkanie marzeń według Porsche (wideo)

Koszt jej zakupu to 40 000 000 dolarów, czyli około 188 000 000 złotych. Jednym z ciekawszych rozwiązań w tej posiadłości jest podziemny garaż na 14 samochodów.

Wybudowanie samych miejsc parkingowych pochłonęło około 19 milionów złotych. Wszystko przez umieszczenie domu na sztucznej wyspie, w niewielkiej odległości od wody.

Budowlańcy musieli stworzyć tam bardzo pewną konstrukcję, która w przyszłości nie zawiedzie i stojące w garażu supersamochody nie zostaną zalane. Obecnie można tam znaleźć naprawdę drogie perełki.

Trzyma Bugatti Chirona pod domem, bo w garażu zmieścił się tylko Koenigsegg i Divo (wideo)

Miejsca parkingowe zostały zapełnione między innymi przez dwa egzemplarze Ferrari LaFerrari, Forda GT, McLarena Senna, czy Bugatti Chirona Super Sport 300+. Łączna ich wartość samych aut przekracza 112 000 000 złotych.