Odbiło im gdy wsiedli do nowej Corvette C8. Szpan kabrioletem szybko się zakończył (wideo)

Osoby nadpobudliwe nie powinny wsiadać nie tylko za kierownicę, ale czasami również nawet na miejsce pasażera. Jeśli natomiast w jednym aucie znajdą się dwie osoby z bardzo rozbujaną wyobraźnią, wtedy mamy do czynienia z mieszanką wybuchową.

Właśnie taki „koktajl” możesz zobaczyć na załączonym nagraniu wideo. Dwóch chłopaków postanowiło się wybrać na przejażdżkę po okolicy nową Corvette C8.

“Śpioch” z Forda mocno się zamyślił. Wstrząsnęło nim dopiero bliskie spotkanie z Corvette (wideo)

Nie widać tego momentu na filmie, ale w pewnym momencie pasażer „przesiadł się” z fotela na pokrywę silnika. Generacja C8 to pierwsza Corvette, której jednostka napędowa umieszczona jest za plecami kierowcy.

6.2 litrowe V8 generuje w wersji na rynek USA moc 502 koni mechanicznych. Egzemplarze przeznaczone do Europy są nieco słabsze, bo oferują kierowcy 482 konie mechaniczne.

Kierowca nie mógł uwierzyć własnym oczom i odwrócił głowę, żeby spojrzeć co wyprawia jego kolega. W tym momencie nie zauważył Lexusa, który wyjeżdża z miejsca parkingowego.

Pijany wsiadł za kółko nowiutkiej Corvette C8. 502 KM to za dużo na jego umiejętności (wideo)

Doszło niestety do dość mocnego uderzenia, ale na szczęście ucierpiały tylko maszyny. Żaden z uczestników kolizji, nawet ten siedzący „na silniku”, nie odniósł obrażeń.