Niemiec w Seacie zaatakował kierowcę z Polski. “Na parkingu szybko przestał kozaczyć” (wideo)

Niektórzy kierowcy dostają dosłownie białej gorączki widząc wyprzedzające się na autostradzie ciężarówki. Nie mogą znieść, że ktoś raczy zajmować im lewy pas ruchu.

Tacy, którzy mocno się spieszą, bardzo często później jakimś cudem znajdują czas na wygłupy. Chodzi tutaj o różne formy „ukarania” gościa za kierownicą TIR-a.

“Klusek” z G-Klasy myślał, że wszyscy się go boją. “Dostał lepy od TIR-owca bez koszulki” (wideo)

Najczęściej jest to zjechanie przed niego i mocne wyhamowanie. Są też niestety tacy, którzy próbują wymusić spowodowanie kolizji. Czasami naprawdę nie mamy już słów na takie zachowania.

Tym razem polski kierowca ciężarówki trafił na Niemca w Seacie Tarraco. Nie spodobało mu się wyprzedzanie i przez dłuższą chwilę uprzykrzał życie naszemu rodakowi.

Ostatecznie panowie zjechali na parking przy autostradzie, aby tam wyjaśnić sobie to twarzą w twarz. Gdy tylko Niemiec dowiedział się o wideorejestratorze, od razu wrzucił wsteczny bieg i odjechał.

Lewy pas należy do królewicza z Passata. Gość z TIR-a został ukarany. “Szczyt buractwa” (wideo)

Kamerka samochodowa naprawdę bardzo często się przydaje i warto się w nią wyposażyć. Należy jednak pamiętać, że nie w każdym kraju korzystanie z niej jest legalne.