Mówił, że zna się na modzie i “potrafi w tuning”. Ozdobił swoją nową “Betę” dywanami (wideo)

Właściciele samochodów często starają się w jakiś sposób wyróżnić swoje auto z tłumu. Tuning jest jednym z bardziej popularnych sposobów, i nie zawsze trzeba na to wydawać krocie.

Czasami wystarczy zmienić tylko kilka detali, przyciemnić szyby czy lampy, lub wymienić felgi na większe. Już wtedy nasz samochód zupełnie zmienia swój wizerunek i zaczyna się nam bardziej podobać.

Golfiarz przesadził z zabawą w tuning. “Zamiast dźwięku silnika słychać tylko strzały” (wideo)

Wszystko jest oczywiście kwestią gustu. Niektóre modyfikacje jednym mogą się podobać, a inni będą je uznawali za szczyt wieśniactwa. Najważniejsze jednak, żeby sam właściciel był ze swojego projektu zadowolony.

Mamy nadzieję, że jest tak w przypadku właściciela BMW Serii 5, którego widzisz na załączonym nagraniu wideo. On postanowił przyozdobić swoją Bawarkę… dywanami.

Trzeba przyznać, że pomysł jest bardzo niecodzienny, ale z pewnością przyciąga uwagę. Polscy policjanci z pewnością szybko by go jednak zatrzymali.

To jeszcze tuning, czy już kalectwo? To Subaru progi zwalniające pokonuje ślizgiem (wideo)

Jazda tak przystrojonym samochodem jest dość niebezpieczna. Widoczność przez szyby została bowiem bardzo mocno ograniczona. Cofanie musi być tutaj koszmarem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez T.M.D Video (@modifiyedernegivideo)