Motocyklista już wie, dlaczego wyprzedzanie jest tak ryzykowne. “Zrobił gwiazdę w locie” (wideo)

Jak widać na załączonym nagraniu wideo, nie wszyscy użytkownicy ruchu drogowego rozumieją, dlaczego nie wolno wyprzedzać na skrzyżowaniu. Tym razem ignorancją popisał się motocyklista.

Posiadacze jednośladów często wykorzystują rozmiary swoich pojazdów aby omijać korki. Niestety, nie zawsze jest to wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Motocykliści z odkręconą manetką na poboczu. To ich ulubiony pas do wyprzedzania (wideo)

Ten motocyklista niestety dostał bardzo bolesną nauczkę. Wyprzedzając sznurek samochodów trafił na kierowcę, który akurat wyjeżdżał w jego stronę ze skrzyżowania.

Doszło do bardzo poważnie wyglądającego zderzenia. Właściciel jednośladu po uderzeniu zrobił salto w powietrzu i wylądował na asfalcie. Na szczęście nie stracił przytomności.

Mamy nadzieję, że nic poważnego mu się nie stało. Był w stanie się ruszać, ale po takim zdarzeniu często działa adrenalina i nawet nie zdajemy sobie sprawy, że coś się nam stało.

Agresor z Audi chwilę wcześniej chyba przegrał mecz w Quake. Wstąpił w niego diabeł (wideo)

Z pewnością ta sytuacja była bardzo gorzką nauczką dla motocyklisty. Jeśli wróci na swoje ulubione dwa kółka to mamy nadzieję, że będzie się na nich poruszał dużo ostrożniej.