„Kupił SUV-a od Mercedesa i pajacuje nawet przy policji”. Panowie zaraz go ustawili (wideo)

Zamontowanie w samochodzie wideorejestratora czasami sprawia, że kierowca próbuje czasami „na siłę” prowokować pewne zachowania. Tylko po to, żeby wrzucić nagranie do sieci.

Autor załączonego filmu, który w niepoprawny sposób zmienił nagle pas ruchu uznał, że właściciel Mercedesa GLC zajechał mu drogę. Postanowił upomnieć go mrugając mu światłami drogowymi.

Gagatek z “Reno” chciał wszystkich przechytrzyć. “Jeździ po chodniku i szuka awanturki” (wideo)

Między kierowcami rozpoczęła się sprzeczka. Posiadacz Mercedesa kilkukrotnie zaczął zajeżdżać mu drogę i wyhamowywać. Wszystkiemu przyglądali się funkcjonariusze z jadącego z boku radiowozu.

Po krótkiej chwili autor nagrania poprosił policjantów przez szybę o interwencję. Zaproponował prezentację filmu z wideorejestratora, ale panowie uznali, że wszystko widzieli.

Uruchomili więc swoje sygnały świetlne i dźwiękowe i najprawdopodobniej zatrzymali kierowcę Mercedesa. Jak wynika z opisu nagrania, jego autor pojechał dalej i nie wie jak się to skończyło.

“No już, otrąbiłeś. A teraz do psychiatry.” Polak z kamerką chciał zabłysnąć w Internetach (wideo)

Naszym zdaniem całe to zajście w ogóle nie powinno mieć miejsca. Już pierwszy manewr zmiany pasa ruchu został wykonany niepoprawnie i sprawił dużo niepotrzebnych nerwów. Jego autor również powinien być ukarany.