Kupił Ferrari i mu odbiło. Straszy przechodniów głośnym wydechem i jeździ jak po torze (wideo)

Wiemy już o tym doskonale, że nie każda osoba nadaje się do bycia właścicielem auta sportowego. Nie wszyscy są w stanie opanować swoje emocje za kółkiem.

Mężczyzna widoczny na załączonym nagraniu wideo miał to szczęście, że mógł nabyć Ferrari 812 Superfast. Dodatkowo, wymienił mu układ wydechowy na ten od Noviteca.

Tak brzmi Ferrari za ponad 3 miliony złotych. 812 Competizione da Twoim uszom popalić (wideo)

Pod maską tego modelu pracuje 6.5 litrowy, wolnossący silnik V12. Generuje on moc 800 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 718 niutonometrów. Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 2,9 sekundy, a prędkość maksymalna 340 km/h.

Nie są to oczywiście parametry, z których można korzystać w każdych warunkach. Na przykład jazda po zatłoczonym mieście powinna odbywać się w spokoju i zgodnie z obowiązującymi ograniczeniami.

Właściciel czerwonego Ferrari wydaje się być jednak nadpobudliwy. Widząc przechodzących mu przed maską pieszych wciska gaz i prezentuje brzmienie nowego wydechu.

Nikt nie podjeżdża pod kościół w takim stylu. Dziadek wyciągnął z garażu Ferrari 812 (wideo)

Gdy tylko zapala się mu zielone światło, mocno rusza do przodu. O mały włos nie wjeżdżając w tylny zderzak Mercedesa Klasy E. Sam jeszcze w dodatku na niego trąbi ze złości, że nie mógł się bardziej rozpędzić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Alfie (@supercar.alfie)