Ktoś chce zarobić 24 mln zł na swoim szczęściu. Wystawił 1 z 10 Bugatti z ogromną przebitką

Całkiem niedawno Bugatti pochwaliło się, że wydało pierwszej z dziesięciu osób model Centodieci. Samochód warty ponad 40 milionów złotych trafi do bardzo ograniczonej liczby stałych klientów marki.

Na jednego z nich być może wkrótce się obrażą. A to dlatego, że właśnie w sieci pojawiło się ogłoszenie dotyczące sprzedaży 1 z 10 egzemplarzy tego Bugatti.

Bugatti Centodieci
Bugatti Centodieci

Jeśli nie załapałeś się zatem do tego elitarnego grona, a bardzo chcesz mieć Centodieci w garażu, teraz możesz to uczynić. Wystarczy tylko zapłacić 12 999 000 euro.

Przypominamy tylko, że Bugatti życzyło sobie za to auto zaledwie 8 000 000 euro. Ktoś zatem chce zarobić na swoim szczęściu 5 milionów euro, czyli około 24 milionów złotych. Istnieje duża szansa, że mu się to uda.

Bugatti Centodieci
Bugatti Centodieci

Za napęd Bugatti Centodieci odpowiada 8.0 litrowy silnik W16. Generuje on moc 1600 koni mechanicznych oraz 1600 niutonometrów momentu obrotowego. Na osiągi nie można zatem narzekać.

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi tutaj zaledwie 2,4 sekundy. Prędkość maksymalna została dla bezpieczeństwa ograniczona elektronicznie do 380 km/h.

Bugatti Centodieci
Bugatti Centodieci

Stworzenie wnętrza Bugatti Centodieci trwa 4 miesiące. Każdy egzemplarz kosztował 40 mln zł

Model ten wieloma elementami stylistycznymi nawiązuje do legendarnego Bugatti EB 110. Mocne ograniczenie produkcji zapewni mu olbrzymi wzrost wartości w przyszłości. Jak widać, niektórzy już teraz próbują to wykorzystać.