Karma dla szeryfa z Mondeo. Policjanci nie mieli dla niego litości. “Aż się micha cieszy” (wideo)

Widząc niektóre sytuacje na drodze, często narzekamy, że policjantów nie ma w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze. Na szczęście, zdarzają się też przypadki, w których aż oczy się cieszą na ich widok.

Jednym z przykładów może być załączone nagranie wideo. Możesz na nim zobaczyć idealny przykład „natychmiastowej karmy” dla kierowcy Forda Mondeo.

Nie spodobała się jej Honda NSX, więc rzuciła w nią napojem. Karma nadeszła szybko (wideo)

Nie widać tego na nagraniu, ale z komentarzy pod filmem wynika, że jechał on za autorem filmu pasem służącym do włączenia się do ruchu. Skręcił w lewo jeszcze w momencie, w którym na jezdni poprowadzona była linia ciągła.

Następnie zrównał się z autem i nie pozwolił kierowcy na zmianę pasa ruchu. Najprawdopodobniej nie spodobał mu się fakt zatrzymania przed zieloną strzałką kilka skrzyżowań wcześniej.

Jak widać, są ludzie, którym tak głupi pretekst wystarczy, żeby uprzykrzyć komuś życie. Na szczęście, wszystkiemu przyglądali się policjanci z nieoznakowanego Opla Insignia.

Gość z Dacii nie sądził, że tak łatwo straci 1500 zł. Policjanci od razu wkroczyli do akcji (wideo)

Funkcjonariusze od razu wkroczyli do akcji i z pewnością surowo ukarali cwaniaczka z Mondeo. Wywołali tym samym szeroki uśmiech na twarzy autora nagrania oraz jego pasażera.