Frustrat z Focusa szybko się denerwuje. Wcisnął gaz i zdemolował blokującą go Beemkę (wideo)

Agresywne zachowanie między kierowcami na drodze potrafi przybierać bardzo różne formy. Od pozornie niegroźnego gestu, poprzez wymianę słowną, aż po rękoczyny.

Niestety, często w sieci możemy zobaczyć nagrania, na których użytkownicy ruchu nie dogadują się ze sobą. Gościowi widocznemu na załączonym filmie totalnie puściły nerwy.

Agresor gonił swoją ofiarę “autem na minuty”. “Chciał być anonimowy, a trafi do sądu” (wideo)

Niestety nie wiemy o co dokładnie poszło. W kadrze pojawia się Ford Focus oraz BMW Serii 5 G30. Auto z Monachium blokowało drogę przejazdu mniejszemu hatchbackowi.

Kierowca Focusa stwierdził chyba, że nie ma nic do stracenia i pokaże kto tu jest „panem”. Wcisnął gaz do dechy i spróbował staranować Serię 5.

Po krótkiej chwili udało mu się najechać na maskę Beemki i przy małej pomocy przechodniów ominąć stojące auto. Nie obyło się oczywiście bez zniszczenia obu samochodów.

Jesteśmy bardzo ciekawi co wydarzyło się wcześniej. Podjęcie decyzji o tak agresywnej „zagrywce” musiało być podyktowane czymś poważnym.

Mały agresor wpadł w szał i zaczął demolować Ferrari. “Alkohol odbił mu do głowy” (wideo)

Oczywiście, żadna sytuacja, oprócz kwestii ratowania ludzkiego życia, nie byłaby tu usprawiedliwieniem. Nie wydaje nam się jednak, żeby kierowca Focusa w taki sposób pędził z kimś do szpitala.