Facet z Corvette nie uznaje jazdy na suwak. Gość z pickupa w dieslu szybko go tego oduczył (wideo)

W pewnych sytuacjach drogowych warto stosować zasadę „jazdy na suwak”. Niestety, nie wszyscy kierowcy ją uznają i nie każdy ma ochotę wpuszczać innych przed siebie.

Przez takie zachowanie ruch staje się jeszcze mniej płynny i ostatecznie wszyscy dłużej stoimy w korkach. Warto jak najczęściej edukować o tym kierowców.

Dla “żartu” wypuścił na rowerzystę chmurę spalin. Internauci uprzykrzyli mu życie (wideo)

Właściciel pickupa próbował zjechać z lewego pasa na środkowy, gdyż widział, że za chwilę ten się kończy. Niestety, kierowca czerwonego Chevroleta Corvette nie miał zamiaru go wpuszczać.

Mężczyzna mocno się zdenerwował i postanowił dać mu nauczkę. Pod maską pickupa skrywał zmodyfikowany silnik diesla, który potrafi wytworzyć ogromną chmurę spalin.

Wcisnął więc gaz do dechy w momencie, w którym rura wydechowa znajdowała się bardzo blisko amerykańskiego auta sportowego. Mamy nadzieję, że kierowca Corvette się nie udusił, ale z pewnością zapamięta tę lekcję do końca życia.

Gonił Teslę żeby zatopić ją w spalinach. “Twoja żona potrzebuje prawdziwego faceta” (wideo)

Nie polecamy stosowania aż tak radykalnych metod edukacyjnych. Lepiej załatwiać to w bardziej dyplomatyczny i dużo łagodniejszy sposób.