Dwaj urlopowicze z Mercedesów pokazują “kto rządzi”. Muszą być pierwsi nad morzem (wideo)

Wybierając się na wymarzony urlop czasami jedziemy nieco większą paczką znajomych. Wspólna podróż na kilka samochodów w większości przypadków wygląda spokojnie.

Nieco inaczej dzieje się natomiast, jeśli obracasz się w gronie osób, które nie przepadają za przepisową jazdą. Wtedy taki „konwój” może stwarzać spore zagrożenie w ruchu.

Przesadził z prędkością i już ma “po wakacjach”. Starym VW pędził 154 km/h na 50-tce (wideo)

Na załączonym nagraniu wideo zobaczysz przykład tego typu przemieszczania się. Właściciele czarnych Mercedesów poczuli się chyba jak funkcjonariusze SOP.

Przeganiają wszystkich z lewego pasa, a jak tylko któryś kierowca próbuje protestować, to zostaje on wyprzedzany poboczem. Być może myślą, że komuś taki styl jazdy imponuje.

Dwa czarne Mercedesy Klasy S z 8-cylindrowymi silnikami pod maską to bardzo sprawne limuzyny. Korzystanie z ich potencjału w taki sposób nie jest jednak w żadnym wypadku pożądane.

Szeryf ze Skody przegania wszystkich z lewego pasa. “Lać i patrzeć czy równo puchnie” (wideo)

Wydechy sugerują, że mamy do czynienia z wersją 63 AMG o mocy 612 koni mechanicznych, ale przeczy temu oznaczenie na klapie bagażnika. Wersja S 560 oferuje bowiem 469 koni mechanicznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 8 7025058863 (@nurzhigitduiseev)