Chodził po parkingu i ciągnął za klamki. W końcu trafił na “okazję”. Teraz szuka go policja (wideo)

Niestety chyba nigdy nie wyzbędziemy się złodziejstwa z naszego społeczeństwa. Nadal wśród nas jest sporo osób, które nie szanują cudzej własności i bardzo chętnie ją sobie przywłaszczają.

Niektórzy mają bardzo bezczelny sposób działania, taki jak na przykład mężczyzna widoczny na załączonym nagraniu wideo. Kamera monitoringu uwieczniła jego ostatni „włam”.

Zastawił widok Passatem i wyszedł “na fajkę”. W tym czasie złodziej wycinał katalizator (wideo)

Facet przechadzał się po uliczkach Torunia i po prostu ciągnął za klamki zaparkowanych samochodów. MIał nadzieję, że któryś z kierowców zapomniał zablokować zamki.

O dziwo, w końcu trafił na świeże BMW X5, w którym drzwi były otwarte. Na początku trochę się zdziwił, ale po chwili wkroczył do akcji „na grubo”. Samochodu nie ukradł, ale powyciągał z wnętrza mnóstwo cennych rzeczy.

Wśród jego łupów znalazły się między innymi dwa laptopy. Właściciel oszacował straty na „kilka tysięcy złotych”. Mamy nadzieję, że funkcjonariuszom policji szybko uda się ustalić tożsamość mężczyzny i odzyskać skradzione „fanty”.

Złodzieje połasili się na pickupa z przyczepą. Nie mieli pojęcia, jaki “łup” jest w środku (wideo)

Załączone nagranie wideo niech jest dla nas przestrogą. Pamiętajmy o zamykaniu drzwi w naszych samochodach, bo jak widać, nie brakuje osób, które tylko czekają na taką okazję.