Chciał sprawdzić jak działa auto elektryczne. Po tej jeździe próbnej na pewno go nie kupi (wideo)

Przed zakupem nowego auta warto wybrać się na jazdę próbną. Podczas krótkiej przejażdżki będziemy mogli sprawdzić jak dany samochód się spisuje i usłyszymy od pracownika salonu kilka istotnych informacji.

Niestety, takie jazdy testowe nie zawsze kończą się dobrze. Jednym z przykładów może być sytuacja zaprezentowana na załączonym nagraniu wideo.

Nowe BMW i3 bez tajemnic. Elektryczna Seria 3 eDrive35L zapewnia ponad 520 km zasięgu

Mężczyzna chciał sprawić sobie samochód elektryczny. Postanowił więc wybrać się do jednego z salonów i przejechać się autem z takim rodzajem napędu.

Trafił do dilera BMW, gdzie mógł przetestować nową Serię 3. Na rynku chińskim, samochód ten w wersji elektrycznej oznaczony jest jako i3, co może być dla nas trochę mylące.

Nagle podczas jazdy pojawił się niepokojący zapach. Pracownik salonu oraz klient wysieli z auta, żeby sprawdzić co się dzieje. Niestety, pod podłogą pojawił się ogień.

BMW pogubiło się w oznaczeniach. Elektryczna Seria 3 G20 ze znaczkami starego modelu i3

Tym razem na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Nie wydaje nam się jednak, żeby mężczyzna zdecydował się na zakup takiego samochodu. Bardzo możliwe, że mocno go to zniechęciło do elektromobilności.