Atak paniki po akcji pirata z Seata. Pasażerka ze śmiercią w oczach: “Boję się, boję się…”(wideo)

Bardzo możliwe, że również kojarzysz to uczucie, kiedy nie prowadzisz samochodu, a jesteś jego pasażerem. Wtedy wiele sytuacji może się wydawać dla Ciebie bardziej przerażające, niż są w rzeczywistości.

Siedząc za kółkiem wydaje Ci się że bardziej kontrolujesz to, co się dzieje. Przechodząc na fotel po prawej stronie nie masz już żadnego wpływu na zachowanie auta i w pewnych momentach może pojawić się panika.

22-latek poszedł Hondą na czołówkę. “Jechał spokojnie, ale nie miał już gdzie uciec” (wideo)

Z pewnością nie raz wciskałeś prawą nogą dywanik chcąc użyć hamulca, którego faktycznie nie miałeś pod nogą. Tym razem podobne zdarzenie spotkało pasażerkę z auta widocznego na załączonym nagraniu wideo.

W pewnym momencie zauważyła, że ktoś jadący z naprzeciwka rozpoczął niebezpieczny manewr wyprzedzania. Mimo tego, że tamto auto było jeszcze dość daleko od miejsca akcji, pasażerka spanikowała.

Dramatyzm sytuacji doskonale słychać na nagraniu. Na szczęście tym razem udało się uniknąć jakiegokolwiek kontaktu i skończyło się tylko i wyłącznie na strachu.

Cwany Polak z TIR-a wyprzedzał na czołówkę. Trafił na drogówkę. “Od razu za nim ruszyli” (wideo)

Kierowca wykonujący manewr wyprzedzania ciężarówki tuż przed zakrętem powinien natomiast zastanowić się nad swoim zachowaniem. Myślał chyba, że na drodze znajduje się tylko on i nikt inny.