53-letnia lekarka dzień zaczynała od picia whisky w samochodzie. Policjanci w końcu ją przyłapali

Policjanci z gdyńskiej komendy otrzymali niedawno dwa podobne zgłoszenia. Dotyczyły one podejrzenia prowadzenia samochodu pod wpływem alkoholu.

Gdy po raz pierwszy dotarli na miejsce, nie zastali już tam poszukiwanej osoby. Kolejnego dnia udało się już na szczęście tego dokonać.

Po alkoholu i kokainie uciekał przed policją. “BMW zawinęło się na słupie jak calzone” (wideo)

W zgłoszeniu usłyszeli, że kobieta siedzi w samochodzie na parkingu i spożywa alkohol. Po czym jak gdyby nigdy nic odpala auto i odjeżdża, prawdopodobnie do pracy.

Następnego dnia zauważyli na drodze pojazd o takich samych numerach rejestracyjnych. Natychmiast postanowili go zatrzymać. Za kółkiem siedziała 53-letnia lekarka z Sopotu, od której czuć było alkohol.

Badanie alkomatem potwierdziło obawy funkcjonariuszy. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy, samochód odholowano na parking policyjny, oraz skierowano wniosek do sądu o ukaranie.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy w Zamościu. “Patrz, wyrzucił piwo za okno” (wideo)

Jak wiemy, nie był to pierwszy taki występek tej kobiety. Wcześniej też widywano ją na tym samym parkingu w podobnej sytuacji. Na szczęście w końcu udało się ją złapać na gorącym uczynku.

Źródło: KMP Gdynia