Zabronili mu palić gumę na zlocie. Gość z M3 był taki nakręcony, że wymyślił jak to zrobić (wideo)

Na zlotach miłośników marki BMW od dawna jednym z punktów programu jest możliwość spalenia gumy. Na specjalnie wyznaczonym do tego miejsca placu każdy chętny mógł się wyszaleć.

Z biegiem lat organizatorzy powoli starają się wycofywać z tego pomysłu. Czasami nawet wprowadzany jest całkowity zakaz takich popisów, szczególnie na terenie ośrodka, w którym nocują uczestnicy.

Cwaniaczek z Mercedesa-AMG C63 nie odmówił sobie spalenia gumy nawet na lawecie (wideo)

Niektórzy jednak są tak mocno tego spragnieni, że starają się to w jakiś sposób obejść. Jedną z takich osób jest właściciel BMW M3 E92, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

Stwierdził, że skoro nie można robić tego na asfalcie, to on zrobi to kilkadziesiąt centymetrów nad nim. Wjechał więc swoją Beemką na lawetę i to na niej rozpoczął „rytuał”.

Ciągnięty przez BMW X5 zestaw „narobił dymu” w okolicy i wywołał wielki uśmiech na twarzy. A przynajmniej u pomysłodawcy tego popisu.

Dla nich palenie gumy na asfalcie to nuda. Odpalili 1500-konny zestaw w tunelu (wideo)

BMW M3 nie miało żadnego problemu z wykonaniem zadania. 4.0 litrowy silnik V8 o mocy 420 koni mechanicznych bez trudu potrafi zakręcić tylnymi kołami w miejscu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ABT Drift Garage (@abtdriftgarage)