Właściciele egzotyków wlecieli na autostradę. Prawie sami wzajemnie się porozbijali (wideo)

Właściciele niektórych samochodów tej samej marki czy klasy często gromadzą się w klubach i spotykają na zlotach. Czasami tez wybierają się po prostu na wspólne przejażdżki po mieście.

Niestety, nie zawsze wyglądają one spokojnie. Kierowcy lubią się wtedy popisywać przed innymi uczestnikami ruchu i wykonują nie do końca przemyślane manewry.

Chciał się popisać przy uczestnikach “wyścigu szpanerów”. Skasował McLarena i Lambo (wideo)

Właściciele Lamborghini Aventadora SVJ i McLarena 600LT niezbyt dobrze się wzajemnie zrozumieli. Doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji, która została uwieczniona na załączonym nagraniu wideo.

Kierowca brytyjskiego auta nie spodziewał się, że gość z Lambo wyprzedzi go lewym pasem i zaczął powoli na niego zjeżdżać. W ostatniej chwili udało się uniknąć kosztownej kolizji.

Emocje i adrenalina u osób jadących w otoczeniu innych supersamochodów są bardzo intensywne. Mamy nadzieję, że ta sytuacja ostudziła ich zapał do szalonej jazdy i po chwili się uspokoili uświadamiając sobie co może się wydarzyć.

To miał być prosty wyścig z Corvette. Kierowca McLarena 600LT miał już pełne portki (wideo)

Włoskie auto napędzane jest 6.5 litrowym silnikiem V12 o mocy 770 koni mechanicznych. Brytyjska produkcja ma nieco mniej mocy, bo 'zaledwie’ 600 koni mechanicznych. Są one generowane przez 3.8 litrowy silnik V8 biturbo.