“Szczypior” w Fabii z flagą Polski zaatakował. “Gość myśli, że ma BMW i 50 cm w łapie” (wideo)

Nie wszystkie drogi przystosowane są do dużego natężenia ruchu. Czasami nie ma nawet możliwości przejazdu dwóch aut na raz w różnych kierunkach. Powoduje to nierzadko sprzeczki między kierowcami.

Właśnie z taką sytuacją mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo. Jego autor spotkał się na wąskiej jezdni z właścicielem białej Skody Fabii.

Awantura z rowerzystą na przejściu dla pieszych. “To dlaczego mnie nie przejechałeś?!” (wideo)

Machnął mu ręką aby podziękować za ustąpienie pierwszeństwa, ale jak widać, to nie wystarczyło. Gość zaczął się awanturować przez szybę, a nawet wybiegł z samochodu.

Mężczyzna z czeskiego hatchbacka miał chyba coś jeszcze do powiedzenia, gdyż po nieudanej pogoni pieszo ruszył za autorem filmu i zajechał mu drogę. Wyskoczył jak sarenka z auta i otworzył drzwi swojego „przeciwnika”.

Padły niecenzuralne słowa oraz propozycja bójki i „nauki kultury”. Agresor trochę się uspokoił, gdy zauważył że trafił na gościa, który nie boi się takiej konfrontacji.

Agresor chciał wyciągnąć gościa z samochodu. Zgłupiał nie mogąc znaleźć klamki w Tesli (wideo)

Rozumiemy, że każdy może mieć gorszy dzień w pracy i niezbyt dobry humor. Droga nie jest jednak ani trochę dobrym miejscem na rozładowanie swoich emocji.