Rosjanin nowego auta nie kupi, ale trafił wydech do swojego M5. “Strzałów mu było mało” (wideo)

Zdecydowana większość producentów samochodów zaprzestała jakichkolwiek kontaktów biznesowych z Rosją. Klienci z tego kraju mają ogromne problemy z zakupem nowych aut.

Sankcje sprawiły, że ceny egzemplarzy dostępnych w salonach poszybowały mocno w górę. Rosjanie mogą zapomnieć o skonfigurowaniu i zamówieniu wymarzonego auta.

“A taki był szybki w swoim BMW M5 F90”. Tak przyświrował, że każda strona jest obita (wideo)

Autor załączonego nagrania wideo zdążył jeszcze stać się posiadaczem BMW M5 Competition F90. Sportowy niemiecki sedan z 4.4 litrowym silnikiem o mocy 625 koni mechanicznych nie spełnił jednak jego wszystkich oczekiwań.

BMW M5 Competition F90
BMW M5 Competition F90

Właściciel narzekał najwidoczniej na dźwięk jednostki napędowej. Jakimś cudem udało mu się znaleźć na sklepowych półkach nowy układ wydechowy marki Eisenmann.

Teraz szaleje po mieście i chwali się wszystkim jak brutalnie brzmi jego BMW. Teraz nie brakuje bardzo częstych i głośnych strzałów z czterech końcówek umieszczonych pod zderzakiem.

Rosjanin odebrał nową “eSkę”. “Zamówił w porę i nagrał film, żeby wkurzyć resztę kraju” (wideo)

Seryjne BMW M5 Competition F90 potrafi rozpędzić się do 100 km/h w 3,3 sekundy. To za sprawą świetnego napędu xDrive. Prędkość maksymalna ograniczona jest natomiast elektronicznie do 305 km/h.