Potrzebowali przeciwwagi ściągając Lamborghini z lawety. “BHP mocno u nich kuleje” (wideo)

Na lawetach oraz naczepach transportowych nie przewozi się tylko i wyłącznie nowych i sprawnych samochodów. Zdarzają się też oczywiście zlecenia dotyczące mocno uszkodzonych pojazdów.

Czasami w tego typu przypadkach zdejmowanie ładunku z platformy wymaga skorzystania z wózka widłowego. Dla niektórych osób może to wyglądać dość drastycznie.

Próbował ominąć kolizję dwóch ciężarówek. Jedna trafiła w lawetę przewożącą Porsche 911

Pracownicy firmy, których zobaczysz na załączonym nagraniu wideo, mieli za zadanie zdjąć z naczepy uszkodzone Lamborghini. Sztaplarka mogła jednak podjechać do niego tylko od przodu.

Jak wiemy, Lamborghini Gallardo posiada wielki 5.2 litrowy silnik V10 umieszczony nad tylną osią. Trzeba więc było wymyślić sposób na zachowanie balansu masy, aby samochód się nie przewrócił.

Bohaterowie nagrania najwidoczniej nie myśleli nad tym zbyt długo. Dwóch mężczyzn postanowiło po prostu wejść na pokrywę przedniego bagażnika Lamborghini. BHP pełną gębą!

Lamborghini Gallardo LP560-4 Spyder oferuje kierowcy świetne osiągi. Jednostka napędowa generuje moc 560 koni mechanicznych oraz moment obrotowy 540 niutonometrów.

Kierowcę Lamborghini Gallardo poniosły emocje. Jedno z aut dachowało w karambolu (wideo)

Czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi w tym przypadku 4 sekundy, a prędkość maksymalna to 324 km/h. Oczywiście, mówimy o sprawnym egzemplarzu w dobrym stanie mechanicznym.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HYPEWHIP (@hypewhip)