Oto hybrydowy następca Aventadora. Właśnie tak ma wyglądać nowe Lamborghini (wideo)

Produkcja obecnej generacji Lamborghini Aventadora dobiegła kilka miesięcy temu końca. Wszyscy fani tej włoskiej marki wyczekują teraz na jego następcę.

Wiemy już, że na rynku pojawi się on w 2023 roku. Istnieje jednak szansa, że jego wygląd i dane techniczne poznamy jeszcze w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Ostatni Lamborghini Aventador sprzedany! Licytacja zakończyła się kwotą prawie 7 mln zł

Lamborghini zapowiedziało, że nadal możemy liczyć na 12-cylindrowy silnik wolnossący. Ma on natomiast być wspomagany przez układ hybrydowy. Zapewni to jeszcze wyższą moc i z pewnością lepsze osiągi.

Graficy komputerowi z Avarvarii wykonali dla magazynu Quattroroute profesjonalny rendering. Według nich właśnie tak będzie wyglądał następca Lamborghini Aventadora.

O ile przednia część nadwozia, z elementami inspirowanymi modelem Sian, wygląda bardzo efektownie, tak nie możemy się przekonać do wyglądu tyłu auta. Ewidentnie coś tam „nie zagrało”.

Wrzucili wsteczny jak go zobaczyli. Lamborghini nie chce pokazać następcy Aventadora (wideo)

Na szczęście jest to tylko wizja grafików komputerowych. Na finalny wygląd nowego flagowego modelu z Sant’Agata Bolognese musimy jeszcze trochę poczekać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez avarvarii future cars (@avarvarii)