Opel świętuje 40 urodziny Corsy. Do limitowanej edycji specjalnej w gratisie dostaniesz skarpety

Kompaktowy model Opla, czyli Corsa, panuje na rynku już od 40 lat. Z tej okazji producent postanowił wypuścić limitowaną wersję 40 Years Special Edition.

Zostaną wyprodukowane wyłącznie 1982 egzemplarze, co odpowiada dacie wprowadzenia Corsy do oferty. Każdy z samochodów będzie pokryty czerwonym lakierem Rekord Red, a w nadkolach znajdą się 17-calowe czarne felgi.

Opel Corsa 40 Years Special Edition
Opel Corsa 40 Years Special Edition

17-letni Opel nie wymięka. Polak na niemieckiej autostradzie “na luzie” zamyka licznik (wideo)

Wewnątrz pojawiła się wyjątkowa materiałowa tapicerka z wzorem w stylu retro. Każdy egzemplarz będzie posiadał plakietkę na desce rozdzielczej z indywidualnym numerem seryjnym.

Opel postanowił też podarować mały prezent każdemu z klientów. Jest to komplet skarpet, których kolorystyka nawiązuje właśnie do wzoru zastosowanego na fotelach.

Na liście wyposażenia standardowego znajdziesz między innymi reflektory LED, podgrzewane fotele i kierownicę, 7-calowy ekran dotykowy systemu inforozrywki, czy kamerę cofania.

Opel Corsa 40 Years Special Edition
Opel Corsa 40 Years Special Edition

Misio z Audi S3 chciał zaimponować niemiecką furą. “Zniszczyła go niebieska Corsa” (wideo)

W ciągu 40 lat na ulice wyjechało około 14 milionów egzemplarzy Corsy. Obecnie oferowane wcielenie to szósta już generacja. Niestety jeszcze nie mamy potwierdzenia na temat dostępności limitowanej wersji Corsy w Polsce.