Myślał, że posiadanie Bugatti za 15 mln zł da moc stąpania po morzu. “Najadł się wstydu” (wideo)

Postukałbyś się w głowę, gdyby ktoś powiedział Ci, że znajdziesz kiedyś w sieci takie nagranie. Gość wiszący na drzwiach Bugatti nad wodą brzmi naprawdę absurdalnie.

Życie jednak potrafi mocno zaskoczyć i właśnie z takim przypadkiem mamy do czynienia. Niestety, nie wiemy jak doszło do tej sytuacji. Czy było to celowe działanie, czy faktycznie przypadek.

Około 100 mln zł w korku na autostradzie. Mają po 1500 KM, a mogą jechać tylko 60 km/h (wideo)

W każdym razie, na ujęciu widzimy Bugatti Chirona wartego około 15 milionów złotych. Na jego otwartych drzwiach pasażera zwisa mężczyzna, który o mały włos nie wpadł do wody.

Bugatti Chiron Super Sport
Bugatti Chiron Super Sport

Mamy nadzieję, że zawiasy przygotowane przez francuskich inżynierów były przygotowane na taki wysiłek. Oby nie trzeba było udać się do serwisu w celu wyregulowania drzwi, które mogłyby opaść od takiego ciężaru.

Dla przypomnienia, za napęd w Bugatti Chironie odpowiada 1500-konny silnik W16 z czterema turbosprężarkami. Podstawowa wersja auta przyspiesza do 100 km/h w 2,4 sekundy i jest w stanie osiągnąć 420 km/h.

Taksówkarz “jeździ pół życia” i olewa, przy czym parkuje. Prawie skasował przód Bugatti (wideo)

Prędkość maksymalna została ograniczona elektronicznie dla bezpieczeństwa kierowcy i pasażera. Najszybszym egzemplarzem jest Chiron Super Sport, któremu udało się podczas jednej z prób pojechać 490,484 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Denis Suka (@theyachtmogul)