Młody policjant zaryzykował otrzymanie nagany. “Musiał na chwilę zablokować ruch” (wideo)

Na niektórych drogach możemy się spotkać z pewnymi ograniczeniami dotyczącymi dopuszczalnych rozmiarów pojazdu. Czasami informacje te są przeoczane, co zazwyczaj kończy się źle.

Najczęściej ignorowane są znaki określające maksymalną wysokość auta. Są one rozmieszczone w odpowiedniej odległości między innymi przed tunelami czy mostami.

Miało być zimne piwko w domu, a będzie zimny wzrok szefa. Niski wiadukt go zaskoczył (wideo)

Jeśli więc posiadasz auto o niestandardowych wymiarach, warto je zapamiętać, aby nie spotkała Cię przykra niespodzianka. Tym razem przejazd wiaduktem trafił się policjantowi.

Wysokość radiowozu zbudowanego na bazie Mercedesa Sprintera była bardzo bliska dopuszczalnego limitu. Funkcjonariusz postanowił jednak zaryzykować i ruszył do przodu.

Na szczęście tym razem obyło się bez kontaktu z konstrukcją wiaduktu. Policjant był jednak zmuszony do opuszczenia radiowozu i skontrolowania wolnej przestrzeni.

Od razu wiesz, kto robi to pierwszy raz w życiu. Koleś z Toyoty wie jak trafić w dziurkę (wideo)

Komendant nie byłby zadowolony gdyby policyjny Mercedes wrócił do bazy z uszkodzonym dachem. Policjant musiał być bardzo pewny swego skoro w ogóle podjął takie ryzyko.