Młode Polki tak bardzo się zmęczyły, że usiadły na masce Audi R8. “Właściciel zdębiał” (wideo)

Niestety nieszanowanie cudzej własności to dosyć popularne zachowanie. Widząc niektóre sytuacje po prostu ręce opadają i braknie słów, żeby to jakoś skomentować.

Właściciel czerwonego Audi R8 V10 był w wielkim szoku gdy w pewnym momencie spojrzał w stronę swojego auta. Tuż obok niego zakręciła się grupka młodych osób.

Młody zazdrośnik przejechał deskorolką po niebieskim R8. Straty sięgają 15 tys. zł (wideo)

Nagle dwie dziewczyny, jak gdyby nigdy nic, po prostu usiadły sobie na masce jego niemieckiego sportowego samochodu. Nam również brakuje słów na takie zachowanie.

Bardzo łatwo w taki sposób dokonać uszkodzeń powłoki lakierniczej, a nawet wykonać wgniecenie. Najwidoczniej młode kobiety jeszcze tego nie rozumieją. Mamy nadzieję, że tuż po nagraniu filmu właściciel w odpowiedni sposób je wyedukował.

Jest on szczęśliwym posiadaczem R8 w wersji V10 RWD. Oznacza to, że w komorze silnika pracuje 5.2 litrowe V10, które generuje moc 540 koni mechanicznych oraz 540 niutonometrów.

Długo myślał jak pochwalić się swoim BMW. Nie sądził, że tak trudno się tam “wgramolić” (wideo)

Są one przekazywane wyłącznie na tylną oś, dzięki czemu czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h wynosi 3,7 sekundy. Producent deklaruje prędkość maksymalną na poziomie 324 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez SpidiFreestyle (@spidifreestyle)