Król jeździ Mercedesem i nie patrzy na ceny paliw. “Benzyna po 8 zł, a on ją marnuje” (wideo)

Ceny paliw na stacjach benzynowych osiągają rekordowe wartości. Nikogo już nie dziwi widok liczb na pylonach, zaczynających się od cyfry 7 czy nawet 8.

Wszechobecna inflacja i sytuacja geopolityczna nie jest dla nas łaskawa. Wiele osób zostanie zmuszonych do przesiadki z samochodu na rower lub środki komunikacji publicznej.

Dla tego elegancika paliwo jest za tanie. Swoje Ferrari poczęstował drogim szampanem (wideo)

Są też osoby, na których takie podwyżki nie robią wrażenia. Duże saldo na koncie sprawia, że odczuwają te podwyżki w dużo mniejszym stopniu.

Zaszpanować w ten sposób postanowił właściciel Mercedesa-Benz Klasy E generacji W213. Nawet nie jest to topowa wersja napędowa od AMG, tylko jeden ze standardowych wariantów.

Po zatankowaniu baku do pełna mężczyzna wyjął pistolet z wlewu i rozlał trochę litrów paliwa na klapę bagażnika, zderzak i błotnik. Jak widać, głupota nie zna żadnych granic.

Gość z Porsche odpuścił, bo przypomniał sobie aktualne ceny paliw. Elektryk cisnął dalej (wideo)

To przerażające do czego można się posunąć tylko dla kilku „lajków” na Instagramie. Powinien mieć tylko nadzieję, że wkrótce i jego nie dopadnie kryzys i nie będzie żałował swojej decyzji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ARABA SNAPLERİ (@araba_snapy)