Jego japoński pickup jest mocniejszy niż Bugatti Veyron. “Jak można było na to wpaść?” (wideo)

Modyfikowanie samochodów typu pickup ogranicza się zazwyczaj do usprawniania jego właściwości terenowych. Są też jednak osoby, które nieco inaczej podchodzą do tego tematu.

Jednym z dobrych przykładów jest Nissan Navara widoczny na załączonych materiałach. Jego właściciel postanowił pójść w zupełnie inną stronę.

Nissan Navara
Nissan Navara

Nie pojedzie już Amarokiem w teren. Zrzucił go na glebę i zamontował 22-calowe koła (wideo)

Spod maski japońskiego pickupa wyleciała seryjna jednostka napędowa. Na jej miejscu umieszczono 3.8 litrowy silnik V6 z dwiema turbosprężarkami.

Tak, jest to napęd znany nam wszystkim z Nissana GT-R. Nie generuje on jednak „tylko” 550 koni mechanicznych. Postanowiono go dość mocno zmodyfikować, między innymi zwiększając pojemność do 4.1 litra.

Teraz Nissan Navara może się pochwalić mocą większą niż Bugatti Veyron. Kierowca ma do dyspozycji bowiem aż 1014 koni mechanicznych, które trafiają oczywiście na wszystkie cztery koła.

Nissan Navara
Nissan Navara

Są tu również inne zmiany, takie jak poszerzone nadwozie, 20-calowe felgi, zawieszenie gwintowane czy fotele i kierownica z Nissana GT-R. Jeśli Ci się spodobała taka Navara, możesz ją sobie zamówić.

700-KM pickupem pewnie stanął do walki. Nie wierzył, że “objedzie go” elektryk BMW (wideo)

Jest ona tworem firmy SB Motorsports, która przyjmuje zamówienia na tego typu modyfikację. Należy się jednak przygotować na spory wydatek, tuner życzy sobie za taką usługę ponad 1 300 000 złotych.