Dzieciak z Golfa pocisnął za “Beemką”. Mocno się podjarał wyprzedzając ją poboczem (wideo)

Zdecydowana większość kierowców potrafi się normalnie zachowywać na drogach. Respektują oni przepisy, jeżdżą spokojnie i potrafią zadbać o bezpieczeństwo siebie oraz innych.

Niestety, od czasu do czasu możemy trafić na „baranów”, którzy postanawiają urządzić sobie na drodze publicznej wyścig. Bardzo możliwe, że miałeś już kiedyś z takim incydentem do czynienia.

Starym Golfem GTI rzucił się na Lamborghini. “Start miał słaby, ale się nie poddał” (wideo)

Tym razem właściciel Volkswagena Golfa 7 generacji postanowił utrzeć nosa kolesiowi z BMW Serii 4. Na 3-pasmowej drodze szybkiego ruchu pędzili jak zwariowani.

Najprawdopodobniej mamy tu do czynienia z 230-konnym hatchbackiem w odmianie GTI. Jego „rywalem” jest natomiast BMW 435i, pod którego maską pracuje 3.0 litrowy silnik R6 o mocy 306 koni mechanicznych.

Szybkie manewry wyprzedzania, nagłe zmiany pasa ruchu i brak odpowiedniego odstępu przed poprzedzającym samochodem. Dochodzi do tego oczywiście przekroczenie dopuszczalnej prędkości oraz kilka innych wykroczeń.

Lord z 750-konnego Audi RS6 wziął stare BMW M3 E92 poboczem. “Droga jest jego” (wideo)

Tego typu zachowanie powinno być karane w bardzo surowy sposób. Osoby, które nie zdają sobie sprawy z tego, jak wielkie zagrożenie stwarzają dla innych, powinny się na długo pożegnać z prawem jazdy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez VwCarTeam 🇹🇷 🌍 (@vwcarteam)