Dwa radiowozy starały się go zatrzymać. Zobaczył kumpla z AMG i ruszył za nim (wideo)

Kiedy wyprzedza Cię radiowóz na sygnałach i nagle zaczyna przed Tobą hamować, już wiesz, że zostałeś właśnie zatrzymany do kontroli. Powinieneś wtedy słuchać wszelkich poleceń funkcjonariuszy.

Czasami jednak w takiej sytuacji znajdują się osoby, które lubią się popisywać i pokazywać jak bardzo mają gdzieś stróżów prawa. Właśnie z takimi osobnikami mamy do czynienia na załączonym nagraniu wideo.

Oni dopiero mają gdzieś przepisy i policję. BMW M4 i Mercedes-AMG driftują w mieście (wideo)

Jego autor podróżuje na miejscu pasażera w sportowym Audi RS Q3. Kierowca ma do dyspozycji 400 koni mechanicznych generowanych przez 2.5 litrowy silnik 2.5 R5.

Najwidoczniej, chwilę wcześniej obficie korzystano z tego potencjału, gdyż zwróciło to uwagę policjantów. Funkcjonariusze postanowili dwoma radiowozami zajechać drogę Audi.

W pewnym momencie tuż obok nich przejechał Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+. Kierowca RS Q3 stwierdził, że on też nie ma zamiaru się zatrzymywać i ruszył za kumplem z 421-konnego AMG.

W lusterku policja, ale panowie mają to “w pompie”. Zamiast hamulca wcisnęli gaz (wideo)

Bardzo możliwe, że sportowe samochody należą do jednej z wielu wypożyczalni. Namierzenie kierowców może być zatem dla policji kłopotliwe i ten fakt skusił młodych mężczyzn do podjęcia ucieczki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🖤 (@tieks2rue)