W lusterku policja, ale panowie mają to “w pompie”. Zamiast hamulca wcisnęli gaz (wideo)

Spory potencjał silnika w samochodzie może się przydać w wielu sytuacjach. Możemy na przykład bardzo sprawnie wykonać manewr wyprzedzania, nie pozostając długo na pasie służącym do jazdy w przeciwnym kierunku.

Mocna jednostka napędowa daje również świetną frajdę podczas wizyty na torze wyścigowym. Niektórzy kierowcy korzystają z tego jednak w nieco inny sposób.

Zjeżdżając do kontroli, pochwalił się wydechem. “Nie poprawił tym swojej sytuacji” (wideo)

Dwóch kumpli w McLarenie 570 S i Lamborghini Gallardo Spyder wybrało się na przejażdżkę po mieście. Ograniczenia prędkości nie do końca ich interesowały.

Właściciel brytyjskiego auta ma do dyspozycji 3.8 litrowy silnik V8 biturbo, który generuje 570 koni mechanicznych i 600 niutonometrów. W razie potrzeby może on rozpędzić to auto do 100 km/h w 3,2 sekundy i pozwala na osiągnięcie prędkości maksymalnej 328 km/h.

W przypadku Lamborghini mamy tutaj do czynienia z 5.2 litrowym silnikiem V10. Jego moc to 560 koni mechanicznych a moc to 540 niutonometrów. Sprint do 100 km/h zajmuje 4 sekundy, a najszybciej pojedziemy z prędkością 324 km/h.

Chciał się popisać i przy policji depnął swoim TT. Nie wiedział, że radar działa też w drugą stronę

Można więc powiedzieć, że oba samochody oferują bardzo zbliżone osiągi. Panowie postanowili to wykorzystać widząc w lusterku radiowóz. Policjanci dali im sygnał do zatrzymania się, ale kierowcy sportowych aut to zignorowali i wcisnęli gaz do dechy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez İt Köpek A.Ş Official (@itkopekas)