Ulizany Francuz wypożyczył AMG z Polski i szaleje. “Taką nam robią reklamę w UE” (wideo)

Nagrań wideo, na których kierowcy chwalą się swoją szaleńczą jazdą niestety jest coraz więcej. Wydaje im się chyba, że zaimponują w taki sposób swoim znajomym.

W sieci trafiliśmy na kolejny tego typu film. Tym razem z udziałem Mercedesa-AMG C 63 S, gdzie kierowca pędzi bez opamiętania po miejskich uliczkach. Francuz nie zwraca nawet uwagi na znak STOP.

Dwa kabanosy szarżują w wypożyczonym Audi. Jeden wciska gaz, drugi siedzi na “Insta” (wideo)

Coś innego zwróciło jeszcze naszą uwagę. W prawym dolnym rogu przedniej szyby można zauważyć naklejkę, identyczną jak ta, którą dostajemy podczas rejestracji pojazdu w naszym kraju.

Mercedes-AMG C 63 S
Mercedes-AMG C 63 S

Najprawdopodobniej więc auto z nagrania posiada polskie blachy i jest jednym z wielu tego typu samochodów, z których korzystają francuskie wypożyczalnie. To ostatnio dość popularny sposób na „biznes”.

Niestety, bardzo często klienci tych firm jeżdżą w podobny sposób jak bohater załączonego nagrania wideo. Tym samym robią Polakom piękną „reklamę” wśród swoich rodaków.

Francuzi przecież widzą, że to szalone zachowanie to dzieło gościa znad Wisły, bo fura posiada rejestracje z oznaczeniem PL. Być może wypożyczający czują się w takim aucie bardziej bezkarni?

Mercedes-AMG C 63 S
Mercedes-AMG C 63 S

Mercedes widoczny na nagraniu to auto z 4.0 litrowym silnikiem V8 biturbo. Do dyspozycji kierowcy oddanych zostaje 510 koni mechanicznych oraz 700 niutonometrów momentu obrotowego.

Policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie gościa, który wykonał lot wypożyczoną Teslą (wideo)

Takim sportowo wyglądającym Coupe możesz rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 4 sekundy. Prędkość maksymalna, w zależności od wybranego pakietu, to 250 lub 290 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez ♏︎ (@gov2rues)