“Turecki zlot” samochodów na polskich rejestracjach. Tak się szpanuje we Francji (wideo)

Jazda samochodem na rejestracjach z obcego kraju może w niektórych osobach wywoływać poczucie bezkarności. Być może właśnie dlatego tak chętnie eksportowane są polskie auta do francuskich wypożyczalni.

Na załączonym nagraniu wideo możesz zobaczyć turecki „zlot” wynajętych aut. Praktycznie co drugi samochód posiada tablice rejestracyjne z naszego kraju.

Ulizany Francuz wypożyczył AMG z Polski i szaleje. “Taką nam robią reklamę w UE” (wideo)

Wśród aut nie brakuje sportowych BMW z serii M, Audi RS, Audi R8, Porsche czy Mercedesów-AMG. Tymczasowi „właściciele” dumnie prezentują na nich swoje tureckie flagi.

Tym razem na nagraniu nie widać żadnych przykładów łamania przepisów, ale niestety wiemy jak to wygląda. Już kilkakrotnie mieliśmy okazję oglądać nagrania z pokładu wypożyczonych aut podczas jazdy.

Samochodami na polskich rejestracjach często przekracza się prędkość, wyprzedza w niedozwolonych miejscach. Niedawno nawet kilka razy skończyło się to bardzo brutalnie dla 21-latka w wypożyczonym w Sevilli Audi RS6.

Rozbił Audi RS6 z wypożyczalni, bo wykonywał “challenge”. 21-latek został aresztowany (wideo)

Jeśli więc będziesz przebywał w jednym z tych krajów i dostrzeżesz szaloną jazdę autem na polskich rejestracjach, możesz być praktycznie pewny, że za kierownicą nie siedzi nasz rodak. Niestety, nie wszyscy mają taką świadomość i wyrabiają sobie później o nas zdanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🖤 (@tieks2rue)