To najszerszy Mercedes-AMG G 63 w Polsce. “Prawdziwy terrorysta” na 23 calach (wideo)

Mercedes-AMG G 63 jest zdecydowanie jednym z ulubionych modeli wśród wszystkich tunerów. Auto bardzo dobrze znosi modyfikacje i klienci mogą przebierać wśród firm, które zajmują się tego typu usługami.

Na polskiej ziemi pojawił się właśnie pierwszy egzemplarz z pakietem marki Performmaster. Jak twierdzi autor nagrania, obecnie są to największe poszerzenia dostępne na rynku.

ABT Sportsline to nie tylko Audi RS6. Polacy zamontowali ich pakiet do VW Multivana (wideo)

Po zamontowaniu wykonanych w pełni karbonu elementów samochód „urósł” na boki o 10 centymetrów. 22-calowe, seryjne felgi dosłownie zanikały w nadkolach.

Oczywiście właściciel zdecydował się na wymianę również kół. Teraz G 63 toczy się na 23-calowych obręczach, które na tylnej osi mają aż 11,5 cala szerokości i naciągnięto na nie opony o rozmiarze 335/30/23.

4.0 litrowy silnik V8 zyskał też trochę więcej mocy. Teraz zamiast seryjnych 585 koni mechanicznych kierowca skorzysta z 700 koni oraz 1000 niutonometrów.

Kolejne Audi RS7-R ABT 1 of 125 w Polsce. Klient wydał na tuning ponad 400 000 złotych (wideo)

O brzmienie jednostki napędowej dba natomiast układ wydechowy Akrapovic w limitowanym wydaniu Black Edition. Tuner sprzedał na całym świecie tylko 50 kompletów tego wydechu, z czego tylko 3 pojawiły się w Polsce.