Ten gość ma świra na punkcie swojego BMW M4. Obchodzi właśnie jego pierwsze urodziny (wideo)

Dla niektórych kierowców, ich własny samochód jest czymś więcej niż pojazdem służącym do przemieszczania się z miejsca A do B. To właśnie miłośnicy motoryzacji, którzy potrafią się cieszyć jazdą.

Są też jednak tacy, którzy aż trochę z tym przesadzają. Jednym z przykładów może być gość, którego zobaczysz na załączonym nagraniu wideo.

BMW szykuje się do 50. urodzin działu M. W tym roku pojawi się sporo nowych modeli (wideo)

To właściciel BMW M4 Competition G82. Można więc powiedzieć, że wie co dobre. Jego wyborem stało się auto, które daje naprawdę mnóstwo frajdy z jazdy.

Pod maską pracuje 3.0 litrowy silnik R6, który generuje moc 510 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 650 niutonometrów. To sportowe coupe potrafi przyspieszyć do 100 km/h w 3,9 sekundy.

Prędkość maksymalna wynosi 250 km/h, ale kupując pakiet M Drivers Package producent pozwoli Ci osiągnąć aż 290 km/h. Mamy tu do czynienia z napędem na tylną oś, ale w ofercie jest również wariant xDrive.

Posiadasz Ferrari F8 Tributo? Świętuj 30 urodziny razem z Akrapovicem (wideo)

Właściciel musi być chyba bardzo zadowolony ze swojego zakupu. Postanowił bowiem nawet urządzić swojemu BMW małe „urodziny”. Przygotował confetti i tort ze świeczką, którą podpalono przy użyciu wydechu

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez (@liw89m)