Syn wkrótce zdaje prawko, więc ojciec posadził go za kółkiem 963-konnego LaFerrari (wideo)

Bardzo możliwe, że za dzieciaka, jeździłeś po pustym placu u swojego taty na kolanach. On operował gazem i hamulcem, a Ty udawałeś że kręcisz kierownicą.

Tego typu wspomnienia najprawdopodobniej posiada bardzo wielu z nas. Zazwyczaj nie jeździliśmy jednak supersamochodami czy autami naszych marzeń.

Instruktor nauki jazdy do zwolnienia. Karygodne zachowanie na oczach kursanta (wideo)

Nieco inaczej wygląda to w przypadku, w którym rodzice należą do osób bogatych, a tatuś posiada w garażu niezłą kolekcje aut. Nowojorski producent muzyczny, Siwzz Beatz, pochwalił się ciekawym nagraniem na Instagramie.

Możemy na nim zobaczyć, jak jego 15-letni syn siedzi za kółkiem 1 z 499 wyprodukowanych Ferrari LaFerrari. Młody chłopak miał do dyspozycji aż 963 konie mechaniczne.

Tylnonapędowe Ferrari skrywa „pod maską” hybrydowy układ oparty o 6.3 litrowe V12. Auto przyspieszające do 300 km/h w 15 sekund zdecydowanie nie jest najlepszym wyborem na samochód do nauki jazdy.

Na oczach kursanta nauki jazdy zaprezentował jak łatwo stracić 300 zł i 5 punktów (wideo)

Na szczęście syn producenta muzycznego zachowywał się spokojnie i nie wykonywał żadnych niepotrzebnych ruchów. Mimo tego, właściciel Ferrari przyznaje, że trochę się denerwował. W końcu to samochód warty około 13 milionów złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Swizz Beatz (@therealswizzz)