Rolls-Royce w towarzystwie McLarena pokazuje kto jest królem. “Znaleźli złoty pociąg” (wideo)

McLaren Senna jest zdecydowanie jednym z najbardziej efektownie wyglądających supersamochodów na rynku. Każdy z elementów został zaprojektowany w celu zapewnienia jak najlepszej aerodynamiki.

Jeśli jednak same kształty nadwozia nie są dla Ciebie zbyt imponujące, zawsze możesz skonfigurować samochód w krzykliwym kolorze. Tutaj akurat mamy do czynienia z oklejeniem folią.

Stwierdził, że zwykły McLaren Senna mało rzuca się w oczy. Kazał swojego okleić na złoto (wideo)

Ten egzemplarz, pokryty złotą chromowaną folią już kiedyś prezentowaliśmy. Tym razem jednak robi on jeszcze większe wrażenie na ulicy. Dlaczego?

Z racji towarzystwa, w jakim postanowił wyjechać na drogi. Tuż za brytyjskim supersamochodem podążał wielki Rolls-Royce Cullinan, którego nadwozie pokryto tą samą folią. Zestaw robi niezły szał.

Dla przypomnienia, McLaren Senna napędzany jest 4.0 litrowym silnikiem V8. Generuje on moc 800 koni mechanicznych oraz moment obrotowy wynoszący 800 niutonometrów.

Rolls-Royce Cullinan idealny na terenowe przygody. Za pełny pakiet wołają 700 000 złotych

Czas przyspieszenia od 0 do 200 km/h to zaledwie 6,8 sekundy. Wskazówka minie liczbę 100 po 2,8 sekundy. Prędkość maksymalna wynosi w tym przypadku 335 km/h.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Just ur average car guy (@carsrlite)