Nowe BMW M4 CSL (2022) już bez tajemnic. W sieci pojawiły się zdjęcia 2-osobowego Coupe

W najbliższy weekend, podczas Villa d’Este Concorso d’Eleganza, BMW pokaże światu oficjalnie nowy wariant modelu M4. Skierowana do purystów wersja CSL została zapowiedziana już jakiś czas temu.

My już dzisiaj mamy dla Ciebie zdjęcia tego auta, które właśnie wyciekły do sieci. Możesz zobaczyć je zarówno z zewnątrz jak i zajrzeć do wnętrza czy pod maskę.

Premiera BMW M4 CSL już za chwilę. 540-konne coupe odróżnisz od innych po reflektorach

Karoseria wyróżnia się nowym pakietem aerodynamicznym, klapą bagażnika ze zintegrowanym spojlerem, karbonowym dachem z przetłoczeniami oraz maską z wlotami powietrza. Jest też specjalne malowanie i reflektory z żółtymi ringami, które dodają jeszcze więcej charakteru.

2023 BMW M4 CSL
2023 BMW M4 CSL

Wewnątrz również nie można narzekać na brak zmian. Pojawiły się nowe fotele kubełkowe, ale zdecydowano się usunąć tylną kanapę. W zamian pojawiło się miejsce na transportowanie na przykład kasku wyścigowego.

Zabrali BMW M4 Competition xDrive na Ring. Zrobiło szybsze kółko niż BMW M5 CS (wideo)

Otwierając maskę zobaczysz ogromną rozpórkę, pod którą pracuje 3.0 litrowy silnik R6. Jego moc to najprawdopodobniej 540 koni mechanicznych, które trafiają wyłącznie na tylną oś. Więcej dowiemy się w dniu oficjalnej premiery.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez CocheSpias (@cochespias)