Nie pojedzie już Amarokiem w teren. Zrzucił go na glebę i zamontował 22-calowe koła (wideo)

Pickupy zostały stworzone do ciężkiej pracy. Ich główne cechy to spora przestrzeń załadunkowa, wysoki prześwit, czy niezłe właściwości terenowe.

Jednym z najbardziej popularnych modeli tego typu, który możemy spotkać na naszych drogach, jest Volkswagen Amarok. Już wkrótce, bo 7 lipca, odbędzie się premiera jego drugiej generacji.

Ale odwalił manianę! Najechał Amarokiem na drzewo, podwozie Volkswagena płakało (wideo)

Samochody tej niemieckiej marki posiadają spore grono fanów. Wielu z nich uwielbia również modyfikować swoje auta i to w bardzo różnym stylu.

Jak widać na załączonym nagraniu, Amarok też stał się „ofiarą” tunerów. Właściciel egzemplarza z filmu postanowił pozbawić go jednej z bardzo istotnych cech pickupa.

Po prostu wymienił mu zawieszenie i teraz jego Volkswagen praktycznie szoruje podwoziem o asfalt. Wielkie, 22-calowe koła ledwo zmieściły się pod błotnikami.

Pod maską tego egzemplarza pracuje 2.0 litrowy silnik TDI z dwiema turbosprężarkami. Mamy zatem do czynienia z mocą 180 koni mechanicznych i momentem obrotowym 400 niutonometrów.

Myślał, że swoją Hondzią Civic 1.8 Sport “zje każdego”. Ustawił go facet z Amaroka (wideo)

Druga generacja powstaje na płycie podłogowej Forda. Nowy Amarok będzie większy od poprzednika i zaoferuje zupełnie nowe jednostki napędowe o pojemności 2.0 i 3.0 litrów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AMAROK 🇧🇷 (@amarokbrazil)