Myślisz o sensie życia, a Polak holuje Lamborghini za pomocą innego Lambo. Kocha limonkę (wideo)

Posiadanie samochodu marki Lamborghini dla wielu z nas jest szczytem marzeń. Auta tego włoskiego producenta mają w sobie to „coś”. Są szalone, rzucają się w oczy i wywołują pożądanie.

Nie są oczywiście też tanie w zakupie ani w utrzymaniu. Nie każdy może sobie na takiego supercara pozwolić, więc często pozostaje on jedynie w naszej sferze marzeń.

“Gdy masz Lamborghini, ale bardzo się spieszysz”. Audi RS6 ciągnie włoskie auto na lawecie (wideo)

Są na szczęście osoby, którym w życiu mocno się powiodło i stać ich na zakup takiego auta. Ba, nawet nie tylko jednego. Doskonałym przykładem jest gość widoczny na załączonym nagraniu wideo.

Jego autor Bartek, kierowca ciężarówki, nagle w lusterku zauważył ciekawy limonkowy zestaw i postanowił go uwiecznić. Jak się okazało, było to Lamborghini Urus ciągnące lawetę z Lamborghini Huracanem Performante Spyder.

Lamborghini mem
Lamborghini mem fot. kwejk.pl

Jak widać, 650 koni mechanicznych i 850 niutonometrów z 4.0 litrowego silnika V8, nadaje się nie tylko do przyspieszenia do 100 km/h w 3,6 sekundy, ale również do ciężkiej pracy.

A mieli tylko wepchnąć Lamborghini Huracana na lawetę. Tak brzmi utrata 55 000 złotych (wideo)

Oczywiście okupant lawety również nie należy do powolnych aut. W komorze silnika pracuje 5.2 litrowe V10 o mocy 640 koni mechanicznych oraz momencie obrotowym wynoszącym 600 niutonometrów. Sprint do 100 km/h zajmuje tylko 3,1 sekundy.

Właściciel bardzo chętnie chwali się swoim dorobkiem w sieci. Z łatwością można znaleźć zdjęcia, na których widać jeszcze jeden egzemplarz Huracana Performante Spyder oraz dwa helikoptery w tym samym kolorze. Tak trzeba żyć!

Źródło: facebook.com/CarSpottingPolska