Myślał, że tak dużym autem wszystko mu wolno. Z odholowaniem mordowali się prawie 3 godziny

W Stanach Zjednoczonych praktycznie wszystko jest większe niż u nas. Również kierowcy bardzo często wybierają ogromne auta do przemieszczania się nimi na co dzień.

W Polsce również mamy wielu miłośników tamtejszej motoryzacji. Niektórzy bardzo chętnie sprowadzają sobie wielkie samochody, do których nasze drogi nie zawsze są dobrze przystosowane.

Ford F-150 Raptor
Ford F-150 Raptor fot. strazmiejska.bydgoszcz.pl

Audi A4 Quattro “tańczy” podczas holowania. Klient nie będzie zadowolony z usługi (wideo)

Na załączonych zdjęciach możesz zobaczyć Forda F-150 Raptora na olbrzymich kołach terenowych. Właściciel chyba uznał, że z racji rozmiarów samochodu może parkować gdzie mu się podoba.

Na standardowym miejscu parkingowym zwyczajnie by się nie zmieścił. Uznał też naprawdopodobniej, że żadne służby go „nie ruszą”, gdyż jest po prostu za duży. Założenie blokady na koło czy odholowanie nie wchodziło w grę.

Ford F-150 Raptor
Ford F-150 Raptor fot. strazmiejska.bydgoszcz.pl

Stanął więc swoim Fordem na powierzchni wyłączonej z ruchu, ignorując dodatkowo znak B-36 świadczący o zakazie zatrzymywania się. Zauważyli to funkcjonariusze Straży Miejskiej z Bydgoszczy.

Na miejsce wysłano lawetę, która miała odholować pojazd. Błędnie jednak przekazano informację na temat modelu auta, podając że jest to Ranger Raptor, czyli mniejszy kuzyn F-150.

Ford F-150 Raptor
Ford F-150 Raptor fot. strazmiejska.bydgoszcz.pl

Lubisz parkować w miejscach niedozwolonych? Kup starego Maybacha, to Cię nie ruszą (wideo)

Ciężarówka, która pojawiła się na miejscu okazała się być za mała i trzeba było poczekać na cięższy sprzęt. Ostatecznie, po około trzech godzinach walki udało się usunąć źle zaparkowany pojazd. Mina właściciela Forda musiała być bezcenna.

Źródło: strazmiejska.bydgoszcz.pl