Kupił wymarzone Porsche, ale nie ma gdzie nim jeździć. “Polskie drogi to przy tym bajka” (wideo)

Wielu polskich kierowców narzeka na stan dróg w naszym kraju. Owszem, są miejsca, gdzie liczba dziur i nierówno wylany asfalt potrafią mocno zdenerwować.

Uważamy jednak, że zaczyna się w tej kwestii dziać coraz lepiej i naprawdę często nie mamy na co narzekać. A przynajmniej jeśli porównamy to sobie z kilkoma innymi krajami na świecie.

Przejeżdżał przez tunel i nagle zobaczył ogromną dziurę w jezdni. “Ja chyba śnię?” (wideo)

Jeśli „krzyczysz” na widok zapadniętych studzienek czy nierówności, to co ma powiedzieć właściciel Porsche widoczny na załączonym nagraniu wideo? To jest dopiero dramat.

Mieszkaniec Indii uzbierał potrzebną kwotę i stał się posiadaczem wymarzonego Caymana drugiej generacji. Musi się on teraz borykać z pokonywaniem ogromnych wyrw w jezdni.

Na szczęście może liczyć na uprzejmość okolicznych mieszkańców, którzy pomagają mu z zewnątrz i wskazują drogę. W tego typu samochodach ocena sytuacji może być utrudniona.

Porsche Cayman tej generacji, w zależności od wersji, napędzany jest silnikiem o pojemności od 2.7 do 3.8 litra. Moc, jaką zapewnia kierowcy to między 275 a 385 koni mechanicznych.

Poszedł bokiem po dziurach nowym Audi RS7. Facet olewa wygląd felg za 15 tysięcy zł (wideo)

Nie jest to jakaś bardzo wysoka wartość, ale przy tak niewielkim aucie sportowym jest zdecydowanie wystarczająca. Porsche Cayman waży około 1400 kilogramów

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez insane cars world (@insane_cars_world)