Kupił stare Lambo w manualu. Nikogo nie przewiezie, bo prawy fotel zajmuje pies (wideo)

Posiadając wyjątkowy samochód często masz ochotę dzielić się przyjemnością z jazdy z innymi. Zabierasz więc od czasu do czasu znajomych na przejażdżkę i prezentujesz możliwości auta.

Autor załączonego nagrania wideo poszedł o krok dalej. On na fotel pasażera zaprasza swojego czworonożnego pupila. Niewielki piesek chętnie zasiada na prawym siedzisku.

Opuszczając zlot, Pochwalił się, co potrafi jego Lamborghini Murcielago LP670-4 SV (wideo)

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie samochód, którym wspólnie podróżują. To świetny włoski supersamochód w postaci Lamborghini Murcielago z 2003 roku.

Lamborghini Murcielago
Lamborghini Murcielago

Za napęd w tym modelu odpowiada 6.2 litrowy silnik V12, który generuje moc 580 koni mechanicznych i 650 niutonometrów momentu obrotowego. Są one przekazywane na wszystkie cztery koła.

W tym konkretnym przypadku za pomocą 6-stopniowej manualnej skrzyni biegów. Taki układ jest nieco bardziej angażujący, ale daje kierowcy dużo więcej frajdy z jazdy.

Mały pudelek również wygląda na zadowolonego. Nie stresuje się podczas mocnego przyspieszania i nie przeszkadza mu hałas 12 cylindrów pracujących tuż za jego plecami.

Lamborghini Murcielago
Lamborghini Murcielago

Producent Lamborghini deklaruje, że takie Murcielago potrafi rozpędzić się od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy. Prędkość maksymalna to natomiast 320 km/h.

Piesek chciał zobaczyć z bliska swoje ulubione Lambo. Głośne V12 go nie przestraszyło (wideo)

Ciekawe z jaką szybkością udało się już podróżować temu sympatycznemu pieskowi. Na szczęście właściciel zadbał o jego bezpieczeństwo i przewozi go w odpowiedniej uprzęży.