Koksik z czarnego BMW wyskoczył z pałą do rowerzysty. “Pani rozładowała napięcie” (wideo)

Atmosfera między rowerzystami i kierowcami samochodów od zawsze była i chyba niestety jeszcze na długo pozostanie napięta. Oczywiście zdarzają się przypadki uprzejmości, ale często mamy do czynienia z agresją.

Tym razem sytuacja miała miejsce niedaleko granicy polsko-niemieckiej w okolicach Szczecina. Polska rodzina wybrała się na przejażdżkę rowerową po drogach, na których często pojawiają się kolarze.

Dla “żartu” wypuścił na rowerzystę chmurę spalin. Internauci uprzykrzyli mu życie (wideo)

Jak wynika z opisu nagrania, w pewnym momencie z dużą prędkością wyprzedziło ich czarne BMW X3, używając przy tym intensywnie klaksonu. Jeden z rowerzystów wyraził swoje niezadowolenie gestem ręką.

To wpieniło kompletnie kierowcę niemieckiego SUV-a na polskich rejestracjach. Postanowił się zatrzymać i wysiąść z auta trzymając w ręku pałkę. Był gotowy do rękoczynów.

Na szczęście wśród rowerzystów była kobieta, która skutecznie rozładowała napiętą atmosferę. Oczywiście nie wiemy co działo się przed nagraniem.

Potrącił rowerzystę na oczach przejeżdżających obok policjantów. Ich reakcja to jakiś żart (wideo)

Niezależnie od tego, czy użytkownicy jednośladów popełnili jakiś błąd czy nie, sytuacja przedstawiona na filmie w ogóle nie powinna mieć miejsca. Zachowanie kierowcy BMW było niedopuszczalne.